بروزرسانی سایت خانه چاپ و طرح دیجیتال فانوس خیال به نسخه جدید در تاریخ: 27 آبانماه 1394 انجام گردید.

در این نسخه تلاش شده است تا ایرادات و نقص های وب سایت قبلی بر طرف شود و همچنین سهولت دسترسی برای بازدیدکنندگان فراهم گردیده است.

قسمت فروشگاه به سایت برای سفارشات زیر 100 عدد نیز طراحی گردیده که با محصولات متنوعی آماده خدمت رسانی به شما مشتریان و همکاران محترم می باشد.

 

فانوس خیال

در نسخه جدید خدمات خانه چاپ و طرح دیجیتال فانوس خیال به تفکیک آورده شده است.

  • دپارتمان چاپ لیوان و هدایای تبلیغاتی
  • دپارتمان طراحی گرافیک و ایده
  • دپارتمان طراحی سایت و سئو
  • دپارتمان چاپ افست و خدمات چاپی

چاپ لیوان تبلیغاتی , با تکنولوژی چاپ حرارتی و یا همان به اصطلاح سابلمیشن در تخصص کارشناسان و همکاران ما است.

هدایای تبلیغاتی با گستره ای وسیع را از مرغوبترین و بهترین هدایای موجود در بازار گرد آوری نمودیم تا مجموعه ای کامل در اختیار شما عزیزان جهت انتخاب وجود داشته باشد.

در دپارتمان ایده و گرافیک , با تفکری نو و ایده های جدید و با رویکرد پیشرفت در طراحی مفهومی آماده به تصویر کشیدن محصولات و خدمات هستیم.

دنیای امروز بر پایه اینترنت در حال گردش است. داشتن یک سایت لازمه ورود به دنیای دیجیتال بوده و در کنار داشتن سایت مباحث سئو , محتوا و همیشه بر روی مانیتور بودن مشتریان لزومی واجب دارد.

بازاریابی امروز , بازاریابی محتوا و دیجیتال است . تاسیس یک سایت با هدف پیشرفت با تکنولوژی صورت میگیرد. اما همیشه در صحنه باقی بودن مهم تر از ایجاد است. کارشناسان دپارتمان طراحی سایت می توانند مشاوری خوب در کنار شما باشند.

مشاوره و اجرای کلیه امور چاپی با پیشینه ای بالغ بر 15 سال حضور مستمر در بازار , در تخصص دپارتمان چاپ و تبلیغات فانوس خیال می باشد. شعار و رویکرد ما ارائه خدمات و تولید محصولی با کیفیت است.

 

با تقدیم احترام

گروه مدیریت

2 دیدگاه در بروزرسانی نسخه جدید سایت فانوس خیال
  1. تعرفه ها از کجا باید گرفت ؟؟؟>؟


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • معادله‌ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اطلاعیه فانوس